Czawaj

Dołączył: 19 Maj 2007
Posty: 120

Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon 19:05, 21 Maj 2007    Temat postu: AC Milan Vs Liverpool FC - powtórka z dramaturgii?

Jeszcze tylko 2 dni do wielkiego finału Champions League.

W środę w Atenach o godzinie 20:45 rozpocznie się spotkanie.

Wszyscy pamiętamy przebieg meczu sprzed 2 lat kiedy to przegrywający Liverpool zdołał podnieść się z murawy i odrobić straty by potem dzięki wspaniałej postawie Jerzego Dudka przejść do historii LM.

Jak będzie teraz?

Milan zapewne woli nie przypominać sobie minionych zdarzeń. Liverpool zaś musi skupić się na obecnym spotkaniu. Tak więc oba zespoły muszą zapomnieć o finale w Stambule.

Będzie to zupełnie inny mecz niż 2 lata temu.

Milan prezentuje doskonałą formę, a Live znakomite zgranie i taktykę.

Obstawiam wynik 2:1 dla Liverpoolu.

A co Wy o tym sadzicie?

Tak BTW, Wojtuś wpadasz na finał? Very Happy

POZDRO

Ostatnio zmieniony przez Czawaj dnia Wto 14:17, 22 Maj 2007, w całości zmieniany 1 raz
Wojtek

Dołączył: 17 Maj 2007
Posty: 221

Skąd: z nienacka

PostWysłany: Pon 22:59, 21 Maj 2007    Temat postu:

hmmm no zobacze, wiesz mam wyrąbane zadanie na infe, ale jak sie uwine to myśle że wpadne Smile

D@mian-EK

Posty: 337

Skąd: z piekła rodem

PostWysłany: Wto 10:10, 22 Maj 2007    Temat postu:

Liverpool musi wygrac, chocby 1-0 bramka w 90 minucie z nieslusznie uznanego karnego, ale musi ;/

Ania

Posty: 408

PostWysłany: Wto 19:58, 22 Maj 2007    Temat postu:

Wojtek napisał:

No Wojtunia, nie przyjdziesz to bedzie ban Wink A tak na serio to się postaraj, ale na więcej niż jedną połowę Smile

Czekamy.

A wynik typuje taki jak Czawaj, chociaż gdyby historia miałaby się powtórzyć... Nie mam nic przeciwko rzutom karnym Smile

A Milan musiałby zadzwonić po Shevchenkę:

"no słuchaj stary- mamy karnego do zj*bania"
Laughing

POZDRO

arturinho:)

Dołączył: 21 Maj 2007
Posty: 216

PostWysłany: Czw 9:12, 24 Maj 2007    Temat postu:

wiedziałem że milan wygra bo oni są lepsi:) chociaż było mi to zupełnie obojętne, ale liverpoolu nienawidzę...Smile i dlatego się cieszę że nie wygrali:)

D@mian-EK

Posty: 337

PostWysłany: Czw 9:16, 24 Maj 2007    Temat postu: Teoria Darwina

Gatunek ludzki zatracil sie w tym sporcie. od teraz w pilce noznej rzadza małpy. I tak milan to wielkie K**wy, a K**wą zostaje się na zawsze.

Wojtek

Posty: 221

PostWysłany: Czw 9:16, 24 Maj 2007    Temat postu:

Ten mecz obrazował fart Milanu! To samo było z Bayernem na Allianz Arena,
gdzie Bayern przeważał a Milan 2 kontry i po meczu. Mi to co prawda było wszystko jedno kto wygra, chciałem tylko żeby nie było dogrywki, bo byłem śpiący Razz

Ostatnio zmieniony przez Wojtek dnia Czw 9:19, 24 Maj 2007, w całości zmieniany 1 raz

Wojtek

Posty: 221

PostWysłany: Czw 9:18, 24 Maj 2007    Temat postu:

Brawo brawo brawo Damianek!!
Mimo przekleństw żal usuwać takiego pięknego posta!!

Ania

Posty: 408

PostWysłany: Czw 13:52, 24 Maj 2007    Temat postu:

Dla mnie to była po prostu żenada, Liverpool grał o wiele lepiej, a Milan miał może góra trzy akcje, z czego dwie fuksem wykorzystane. Crouch powinien grać od samego początku, przynajmniej wniósł coś do gry w przeciwieństwie do Gerarda.
Jakkolwiek Liverpool odpuścił w drugiej połowie, tak Milanowi NIE NALEŻAŁO się zwycięstwo. Już w fazie grupowej mieli łatwych przeciwników, a i tak nie grali efektywnie.

Farta mieli - po prostu...

Czawaj

Posty: 120

PostWysłany: Nie 22:51, 27 Maj 2007    Temat postu:

No nie należała się Liverpoolowi przegrana- od początku dominował.

W prawdzie pod koniec odpuścił- zmęczenie- co oczywiście ich nie usprawiedliwia...

Szkoda.

Milan przez całą LM grał dobrze. Liverpool też grał dobrze.

W finale niekoniecznie wygrywa lepszy...

POZDRO

richi

Dołączył: 30 Maj 2007
Posty: 256

PostWysłany: Śro 16:40, 30 Maj 2007    Temat postu:

Dobrze sie stało że milan zdobył lige mistrzów nie jest to inter ale zawsze to włoski klub. Fakt mieli szczęście ale to co się działo dwa lata temu w finale to to dopiero było nie sprawiedliwe. Tak przynajmniej jest sprawiedliwie.

Ania

Posty: 408

PostWysłany: Śro 16:43, 30 Maj 2007    Temat postu:

richi napisał:
to co się działo dwa lata temu w finale to to dopiero było nie sprawiedliwe. Tak przynajmniej jest sprawiedliwie.

Richi, przepraszam za kłopot, ale czy mógłbyś mi wyjaśnić co w meczu sprzed dwóch lat było niesprawiedliwe? To, że nie triumfowały Włochy? A może ambicja i poświęcenie Liverpoolu? Umiejętności Dudka? Wytłumacz bo nie wiem co masz na myśli.

richi

Posty: 256

PostWysłany: Śro 16:45, 30 Maj 2007    Temat postu:

Prosze prosze Damian pokazał jak nie umie się pogodzić że milan wygrał. Nazywanie włochów małpami to to dopiero żenada Damianek. Moim zdaniem milan pokazał klasę bo mimo złej dyspozycji tego dnia poradził sobie z dobrze grającym liverpoolem.

richi

Posty: 256

PostWysłany: Śro 19:27, 30 Maj 2007    Temat postu:

Otóż Aniu nie ma się co oszukiwać liverpool wtedy wygrał dzięki dużemu szczęściu. Po prostu wtedy fortuna im sprzyjała.

Skin Created by: Sigma12